Fakturorna för höstterminen skickades via mail den 5 juli. Tyvärr blev texten i mailet fel men vi har skickat ut den rätta texten i ett separat mail.

Om du inte fått din faktura kan den ha fastnat i skräppostfiltret så titta gärna där. Det går även att se fakturan i Elevportalen. Logga in och titta under fliken Ekonomi, klicka på gröna knappen med Faktura.nr längst till vänster så ser du fakturan.

Vi kan ha missat några gruppbyten och uppsägningar som gjorts ganska nära inpå faktureringen. Hör gärna av dig till info@ridskolanstockby.se om det är något på fakturan som inte stämmer, vi återkommer till dig så snart vi kan.

Den korrigerade fakturatexten verkar även ha gått ut till er som står i kö för att börja rida hos oss. Vi ber om ursäkt om det uppfattas som att ni blivit erbjuden plats i ridgrupp. När det blir er tur att få en plats kommer det ett erbjudande med specifik dag och tid.

 

Vi önskar er en skön sommar och hälsar er välkomna tillbaka när höstterminen startar den 15 augusti!