Måndagen den 28 november skickades fakturorna för vårterminen 2023. Om du inte fått din faktura kan den ha hamnat i skräppostfiltret. Du kan alltid se dina fakturor och status för dem i Hippocrates. Logga in i Elevportalen, titta under fliken Ekonomi så ser du alla fakturor. Klickar du på gröna knappen längst till vänster så ser du fakturan i sin helhet.
Om du ändå inte fått din faktura, eller om det är något som inte stämmer, hör av dig till oss på info@ridskolanstockby.se.

Under veckan kommer Lidingö Ryttarförening skicka ut fakturor för medlemsavgiften 2023, eventuella frågor om den skickas till Lidingö Ryttarförenings kansli info@lidingorf.se.

Kom i håg att ridavgiften och medlemsavgiften betalas på separata bankgironummer, kontrollera att du betalar varje faktura till det bankgironummer som är angivet på respektive faktura.