Den 12 november skickade vi ut fakturorna för vårterminens lektioner och vi påminner om att anmälningsavgiften ska vara betald den 30 november. Om du av någon anledning behöver säga upp din plats ska din skriftliga uppsägning vara oss till handa senast samma datum.

Den 3 januari startar vårterminen och hela terminsavgiften ska vara betald senast samma dag.

Lektionspriserna är oförändrade. Rabatten för ryttare upp till och med 25 års ålder som rider mer än en gång per vecka är från vårterminen 15% för den andra lektionen.

Har vi rätt e-postadress till dig? Fakturan skickas till den e-postadress som du har verifierat för e-postfakturor. Om du vill ha fakturan skickad till en annan mailadress hör du av dig till ridskolans kontor info@ridskolanstockby.se och meddelar din nya adress så skickar vi ut ett nytt verifikationsmail.
Saknar du din faktura?
Fakturorna kan tyvärr fastna i skräppostfiltret så kom i håg att titta där. Om du inte fått din faktura hör du av dig till kontoret så skickar vi den på nytt.
OBS! Det går ej att svara på mailet som fakturan kommer med, använd info@ridskolanstockby.se för meddelanden till oss.