Nu har vi skickat ut fakturorna för vårterminens lektioner.

Datum att komma i håg:
30 november ska anmälningsavgiften vara betald. Om du av någon anledning behöver säga upp din plats ska din skriftliga uppsägning vara oss till handa senast samma datum.
2 januari startar vårterminen och terminsavgiften ska vara betald.

Lektionspriserna kommer vara samma som under höstterminen. Rabatten för ryttare från 26 års ålder som rider mer än en gång per vecka kommer sänkas till 15% för den andra lektionen. För ryttare upp till och med 25 års ålder är rabatten oförändrad, dvs 25%.

Har vi rätt e-postadress till dig? Fakturan skickas till den e-postadress som du har verifierat för e-postfakturor. Om du vill ha fakturan skickad till en annan mailadress hör du av dig till ridskolans kontor info@ridskolanstockby.se och meddelar din nya adress så skickar vi ut ett nytt verifikationsmail.
Fakturorna kan tyvärr fastna i skräppostfiltret så kom i håg att titta där under veckan. Om du inte fått din faktura hör du av dig till kontoret så skickar vi den på nytt.
OBS! Det går ej att svara på mailet som fakturan kommer med, använd info@ridskolanstockby.se för meddelanden till oss.